Menu Zamknij

Zabawki dla chłopca i dziewczynki

Dzieci nie raz stawiają duże wyzwania, jeśli chodzi o wybranie zabawki dla dzieci, ale w poniższym artykule znajdują się takie zabawki, które zadowolą każdego, nieważne ile dziecko ma lat. Zabawki z serii Psi Patrol, albo kultowa już lalka Barbie zachwycają dzieci od wielu, wielu lat, dlatego jeśli chcesz podarować swojemu dziecku niesamowity prezent, może warto zastanowić się nad tymi zabawkami. Kultowe zabawki dla dzieci oferują sklepy online.

Psi Patrol, Patroller Dino, pojazd z figurkami

Wyrusz na ekscytującą akcję wraz z Psim Patrolem, aby wyłapać wszystkie dinozaury. Załadują pocisk do wyrzutni, i zacznij najlepszą przygodę w swoim życiu. Wyrusz w misję ratunkową, aby zlokalizować T.Rexa, jest to proste, wystarczy pociągnąć za ogon dinozaura, a ten w mgnieniu oka zlokalizuję T.Rexa, który znalazł się w śmiertelnych tarapatach. Aby akcja ratownicza zakończyła się sukcesem, jest do tego potrzebny transportowiec, który posiada sieci ratownicze. Transportowiec dzięki wbudowanym dużym kołom, może poruszać się na każdej powierzchni, na piasku, po żwirze, czy po śliskich powierzchniach. W zestawie Psi Patrol Patroller Dino znajdują się dwa pociski; figurka Chase’a; transportowiec i jeden dinozaur.

Barbie, Wymarzona szafa, zestaw z lalką i akcesoriami

Ta nowoczesna różowa szafa po otwarciu ma 60 cm szerokości i ponad 10 schowków, obrotowy wieszak na ubrania, duże lustro i stół. Zestaw zawiera również lalkę Barbie oraz ponad 25 elementów, takich jak ubrania i akcesoria. Wszystkie te elementy możesz ułożyć w szufladach, półkach i wieszakach. Obrotowe wieszaki na ubrania i akcesoria – Obróć pokrętło, aby przesunąć wieszak i wybierz ubrania. Użyj stojaka i lustra, aby przymierzyć i podziwiać stroje, a następnie użyj stołu i akcesoriów, aby bawić się z przyjaciółmi. Dołączone naklejki pozwalają nawet spersonalizować tablicę nad biurkiem! W szafie znajdują się cztery kompletne stroje z akcesoriami na każdą okazję: stylowe stroje dzienne, wieczorowe, pediatryczne oraz pianki z maską i płetwami. Możesz udekorować plac zabaw dołączonymi naklejkami.