Menu Zamknij

Zabawki interaktywne dla dzieci w każdym wieku

Zabawki dla dzieci, które uczą, bawią, i łączą z innymi ludźmi na całym świecie, można spotkać coraz częściej w sklepach zabawkowych. Jeśli chcesz podarować właśnie taką zabawkę swojemu dziecku, to warto zapoznać się z tymi podanymi poniżej, które ułatwią ci wybór tej odpowiedniej zabawki integracyjnej. 

Vtech, Ptasia Kraina, zabawka interaktywna

Zabawka od firmy VTech jest przeznaczona specjalnie dla dzieci od 12 do 36 miesiąca życia. Ptasia Kraina nauczy twoje dziecko dwóch prostych piosenek, i liczb od jednego do trzech. Zabawka jest wyposażona w regulujący dźwięk przycisk, i automatyczne wyłączanie, co przekłada się na dłuższe użycie baterii. Trzy kolorowe i urocze Ptaszki, wraz z Ptasią Mamą wpływają pozytywnie na naukę dziecka dźwięków, oraz wspomagają jego zdolności sensoryczne. Przy ptaszkach znajduje się magiczny pieniek, który rozpoznaje melodię oraz ptaszki. Dodatkowo przy zabawce znajdują się elektryczne pianinko, na którym maluch mogą grać. Wystarczy nacisnąć klawisz, a ten zagra piosenkę i zacznie świecić. Żółta gąsienica służy, aby pomóc dziecku ćwiczyć rączkę, dziecko ma łatwe zadanie, wystarczy, że zacznie przesuwać gąsieniczkę, a ta wspomaga rozwój ruchowy dziecka. 

LEGO VIDIYO, Party Llama BeatBox

Lego Vidiyo to bezpieczna zabawka, który łączy zabawę, naukę, oraz talent dziecka do nagrywania swoich teledysków, a potem dzielenia się nimi w bezpiecznej przestrzeni, z przyjaciółmi, rodziną, i całym światem. W dodatku w zestawie tym znajdują się elementy, które mogą posłużyć do zbudowania swojej własnej, kreatywnej scenerii lub sceny muzycznej, potem wystarczy wybrać piosenkę, lub melodię z bogatej biblioteki muzycznej BeatBox i nagrać własny teledysk. Dzieci i młodzież mogą wykorzystać takie elementy jak drzewa palmowe, marakasy i rolki do stworzenia swojej sceny muzycznej. Lego vidiyo to bezpieczna zabawka, która została specjalnie zbadana pod wieloma kątami zagrożenia, i skonstruowana tak, aby zapewnić dzieciom stuprocentową ochronę.